Straplez Gelinlik Modelleri

straplez gelinlik modelleri

Straplez Gelinlik Modelleri

Sade zarafetten modern ve keskin hatlara kadar, kalpli bir yaka ile straplez gelinlik modeli, muhtemelen fark ettiğinizden daha çok yönlüdür. Sade ve modern bir elbise ya da biraz asaletin peşindeyseniz, sizin için mükemmel seçenekleri bulduk.

straplez gelinlik modelleri

Gelinlerin straplez grlinlik modeli seçerken en büyük korkularından biri göğüslerinin desteklenip desteklenmeyeceğidir. Straplez gelinlik, göğüsleri büyük olan gelinler için genellikle sıkıntılı anlar yaşatabilir. Askısız bir sutyen giymek gibi, straplez gelinliğin vücudunuza güzel bir şekilde oturması için doğru beden, şekil ve desteği almanız çok önemlidir. Yani, muhtemelen hangi askısız tasarımın sizin için doğru olduğunu merak ediyorsunuz? Modern kare kesimden geleneksel kalp yakaya kadar, tüm farklı tipte straplez gelinlikleri ve hangi beden olursanız olun onları nasıl çıkaracağınızı ele alıyoruz.

Özel tasarım bir gelinliğinizi taşımak, açık yakalar ve kötü oturan etekler hakkında endişelenmenize gerek yok. Straplez gelinliğin en önemli unsurlarından biri gömme korsedir. İyi yapılandırılmış bir korse, straplez gelinliğinizin uzun gün boyunca sizi desteklemesini sağlayacaktır. O halde lafı daha fazla uzatmadan hangi straplez gelinlik yakasının sizin için mükemmel olduğunu keşfedelim!

Askısız bir gelinlik genellikle üst bedeninize daha fazla dikkat çekmesiyle bilinir ve köprücük kemiklerinizi vurgulamanın ve gelin görünümünüze romantik ve seksi bir dokunuş katmanın harika bir yoludur. Ancak, çok fazla ten göstermek konusunda kendinizi rahat hissetmiyorsanız ve gelinliğinizi biraz daha mütevazı tutmayı tercih ediyorsanız, o zaman dekoltesiz bir gelinlik sizin için mükemmel bir gelinlik olabilir.

straplez gelinlik modelleri

Açık omuz özelliği, kollarınıza ekstra koruma katmanın harika bir yoludur; bu, özellikle üst vücutlarının biraz farkında olan gelinler için harikadır. Açık omuz görünümü, zamana meydan okuyacak modern bir görünüm elde etmek isteyen her gelin için mükemmel olan son derece çağdaş ve modaya uygun. Bu muhteşem özellik, kişisel tercihinize bağlı olarak çeşitli tasarım ve uzunluklarda olabilir. Daha fazla koruma ve biraz daha klasik bir görünüm elde etmek için omuz açıklığınızın genişliğini uzatın. Bu, daha soğuk mevsimlerde evlenen gelinler için harika bir fikir olabilir. Daha ağır bir krep veya neopren kumaş, size ekstra sıcaklık ve lüks bir drape ve döküm sağlamak için mükemmel bir ağırlığa ve yapıya sahiptir. Sıcak havalarda evlenen gelinler için, kolunuza takılan narin ve dar bir bant, çok çağdaş ve keskin gelinliği tamamlamak için mükemmel bir ek olabilir.

straplez gelinlik modelleri

Özellikle daha büyük bir büstünüz varsa, sizi destekleyecek bir elbise bulmak çok zor olabilir. Bu nedenle, daha kıvrımlı bir vücuda veya daha dolgun bir göğüse sahip gelinler için dalgalı bir V yaka tercih edilebilir. V-yaka straplez gelinlik modeli, büstünüzün boyutunu artırmayacak ve yine de mütevazı kalırken biraz dekolte sergilemenize izin verecek son derece gurur verici bir stildir.

V dekolte straplez gelinlik modeli seçerken, üçgen kesimin bir tül ağ ile desteklenmesini sağlamak önemlidir. Tül ağ, korsajınıza biraz ekstra destek ve yapı katacak ve daldırılmış kesimin esnememesini veya şeklini değiştirmemesini sağlayacaktır. Tülü ortadan ikiye katlamak, göğüsleri çok daha dolgun olan gelinler için biraz ekstra destek de sağlayabilir. Bu stili tercih ederken, süper düşük sırt tasarımından kaçınmak her zaman iyi bir fikirdir. Özellikle fotoğraflarda, elbisenizin ön kısmının genellikle en çok görüneceğini unutmayın, bu nedenle V kesime sahip güzel bir straplez yaka, gelinliğinizi tamamlamanın mükemmel bir yolu olabilir.

straplez gelinlik modelleri

Narin ve kadınsı, kalp yaka straplez gelinlik modeli, açık ara çoğunluğun favorisidir ve nedenini kesinlikle görebiliriz. Bu klasik yaka, hemen hemen her vücut şekline ve göğüs ölçüsüne uygundur. Göğsünüzü çerçeveleyen ince kavisli kenarlarından korsajınızı şekillendiren ve tanımlayan kemikli ve tasarım çizgilerine kadar bu zarif seçeneğin yanından geçemezsiniz. Kalp yakalı straplez gelinlik tasarımı, özellikle orta ila büyük göğüslü gelinler için harikadır, ancak daha küçük göğüs boyutuna sahip olan gelinler için daha dolgun bir göğüs yanılsaması eklemenin harika bir yolu olabilir. Sütyen kaplarının ve balenlerinin, büstünüze ek destek ve üstünüze yapı eklemenin harika bir yolu olduğuna dikkat etmek de önemlidir. Kalp yaka straplez gelinlik, yakanızla ne kadar ifade elde etmek istediğinize bağlı olarak çeşitli tasarımlarda olabilir. Yumuşak ve dökümlü bir etek için yumuşak ve ince kavisli bir yaka tercih etmek özellikle zarif görünüyor. Üstünüze ilgi çekici bir dokunuş eklemek için keskin bir kalp yaka düşünün. Bu tasarım aşk-kalp şekline benzer ve daha büyük bir büstü olan gelinlerde özellikle hoş görünebilir.

straplez gelinlik modelleri

Straplez gelinlik, kol eklemeden genellikle çok sade veya basit görünebilir, ancak askısız gelinliğinize bir resmiyet ve asalet dokunuşu katmanın pek çok muhteşem yolu vardır. Özel bir dantel gelinlik tercih eden gelinler için, boyun çizgisi boyunca güzel bir dantel kenar kullanmayı düşünün. Dantel kenar, genellikle karmaşık yaprakları ve ayrıntılı çiçek tasarımlarıyla organik bir desen sergiler. Askısız yakanızı tamamlamanın ve üstünüze biraz ifade ve çekim eklemenin güzel bir yolu. Bu, özellikle resmi bir tören veya açık hava bahçe mekanı sırasında evlenen gelinler için güzel görünüyor. Bir başka harika seçenek de, ne kadar veya ne kadar az tercih ettiğinize bağlı olarak, gelinliğinizin üzerine elle dikilip aplike edilebilen narin bir boncuk süslemesi veya bir motif kullanmaktır. Straplez gelinliğinizde fiyonklu bir kenar kullanırken, yumuşak ve feminen bir görünüm elde etmek için danteli korsajınızın üzerine hafifçe geçirmek her zaman iyi bir fikirdir.

Özenle seçilmiş tasarımcılar tarafından şekillenen gelinlik markalarının muhteşem straplez gelinlik modelleri ile zarafetin kalite ile buluştuğu koleksiyonlar, Ankara gelinlik dünyasına yeni bir soluk getirdi.

Dantelle, oluşturduğu koleksiyonların kalitesi ile en beğenilen, en çok tercih edilen gelinlik markalarını Dantelle Ankara Gelinlik Mağazasında beğeninize sunuyor.

Aradığınız straplez gelinlik modelini sayfamızda bulamadınız mı? Aşık olacağınız onlarca straplez gelinlik modeli için sizi mağazamıza bekliyoruz.

  Randevu için (0312) 466 7914 nolu telefonu arayın
  ya da aşağıdaki formu doldurun, sizi arayalım. Telefon ile onaylanmayan randevular geçersizdir.

  Adınız Soyadınız (gerekli):

  Epostanız (gerekli) :

  Cep Telefonunuz (gerekli) :

  Etiketler: Straplez gelinlik modelleri