Kapalı Gelinlik Modelleri

Kapalı Gelinlik Modellerimizden bazıları aşağıda yer almaktadır. Aşık olacağınız diğer 2024 Kapalı Gelinlik modellerimizi görmek için hemen randevu alın.

Rüyalarınızı süsleyen 2024 Kapalı Gelinlik Modelleri Dantelle’de

Dantelle kapalı gelinlik modelleri, her gelinin rüyalarını süsleyen ve en son moda trendleriyle harmanlanmış özgün tasarımlarıyla bilinir. Dantelle kapalı gelinlik modelleri arasında her zevke, her tarza ve vücut tipine uygun model bulmak mümkün.

Dantelle koleksiyonu içerisinde değişik kesimlerde kapalı gelinlik modelleri bulunsa da kapamaya uygun, diğer modeller arasından beğendiğiniz gelinliğe; satış danışmanlarımız eşliğindeki uzman terzilerimiz, kapama işlemi yaparak gelinliğinizi kapalı gelinlik modeli olarak baştan yaratabilirler.

Kapalı Gelinlik Modelleri

Peki, sizin hayalinizi süsleyen kapalı gelinlik modelleri nasıl?

Gelin, kapalı gelinlik modelleri 2024’de nasıl olacak, kapalı gelinlik modelleri fiyatları 2024 senesinde nasıl belirlenecek, birlikte bir göz atalım.

Hangi Kapalı Gelinlik modelleri size cazip geliyor?
Hayalinizdeki kapalı gelinlik modelleri, dantel detaylar ile tasarlanmış prenses gelinlik modellerinden biri ya da vintage görünümlü A kesim gelinlik olabilir. Belki de daha yalın hatlara sahip saten düz gelinlik modelleri size cazip geliyordur.

Dantelle ekibi olarak, sizi hayalinizdeki modele kavuşturmak için buradayız. Dilediğiniz modeli, kapalı gelinlik modeline dönüştürebilir ve sizi gecenin yıldızı ilan edebiliriz; hazır olun! Kapalı gelinlik modelleri 2024’de hayalinizi gerçek kılacak.

Yaka, sırt, kol gibi açık kısımları bulunan gelinlik modellerini, tasarımı bozmayacak, yaratıcı fikirler ile bambaşka, tam istediğiniz şekilde bir kapalı gelinlik modeline çeviriyoruz.

Dantel gibi teni gösteren transparan kumaşlarla tasarlanmış gelinlik modellerimiz, transparan olmayan kumaşlar ve yoğunlaştırılmış dantel aplikler ile kapatılıyor. Daha ışıltılı bir gelinlik istiyorsanız, bu kumaşların türüne göre; ışıltılı boncuklar ve pullar ile süsleniyor.
Son dönemlerin beğenilen stiller arasında yer alan bohem tarz, incecik dantel kumaşlar ile tasarlanmış uzun kollu kapalı gelinlik modelleri 2024 senesinde farklı görünmek isteyen gelin adaylarının tercihi olabilir. Eğer tercihiniz sade kapalı gelinlik modeli görüşündeyseniz, Dantelle koleksiyonunda saten uzun kollu, kapalı sade çizgilere sahip çok zarif kapalı gelinlik modelleri bulmanız mümkün. Koleksiyondaki kapalı olmayan saten modeller üzerinde uzman terzilerimiz çok şık kapama işlemeleri yapabilmektedirler.

Kapalı Gelinlik Modelleri 2024 eğilimleri

kapalı gelinlik modelleri

Dantelle koleksiyonunda şık ve son trendleri yansıtan kapalı gelinlik modellerinin yanı sıra, isterseniz farklı gelinliklerin kapama işlemlerini de zevkinize ve tercihinize göre, size en yakışacak şekilde, uzman terzilerimiz tarafından yapılacağını belirtmek isteriz.

Günümüz gelinlik trendleri kapalı ya da açık model fark etmeksizin pek çok yaklaşımı içinde barındırıyor. Bunlardan biri de uzun kollar. Tamamen dantelden tasarlanmış kolu saran uzun bir kol ya da daha bol tasarlanmış ve üç boyutlu çiçekler ile süslenmiş uzun kollar, 2024 senesinde tercih ediliyor.

Saten, sade, kabarık ya da dar kapalı gelinlik modelleri 2024 trendleri arasında. Kapalı balık gelinlik modelleri her zaman trend olmaya devam ediyor.

Kapalı Gelinler için Gelinlik Kol ve Yaka Kapaması

Dantelle koleksiyonunda birbirinden şık, uzun kollu modellerin yer aldığından söz etmiştik. Bu gelinliklere de arzunuz doğrultusunda kapama işlemi yapılabilmektedir. Diğer kapama işlemlerinde olduğu gibi, dantel ve transparan kol birleşimi, kumaşın altına teninizi göstermeyecek bir kumaş dikimi ile telafi edilebiliyor.

Bunun yanı sıra, eğer beğendiğiniz gelinlik modeli, straplez ya da kısa kollu ise; gelinliğin diğer bölgelerinde kullanılan, içini göstermeyen kumaş çeşitlerinden faydalanarak, ekstra kol dikimi yapılabilmektedir.

Dantel ve kumaş eklentileri, açık yakanın bitiminden itibaren boyun bölgesine kadar uzatılabiliyor.

Sırt Dekoltesi Kapatma İşlemi
Eğer beğendiğiniz gelinlik modelinin sırt bölgesinde sırt düğmeleri bulunuyor ve bunu iptal etmek istiyorsanız, terzilerimiz sizler için gelinliğinizin sırt bölgesine korsaj bağlama işlemi uygulayabiliyor. Fermuar ya da düğme detaylarının dışında, derin sırt dekoltesi olan bir gelinlik modelini seçtiyseniz; yine kumaş eklemeleri ile bu bölüm boyun bölgesine kadar kapatılabiliyor..

Özenle seçilmiş tasarımcılar tarafından şekillenen gelinlik markalarının en özgün ve göz alıcı kapalı gelinlik modelleri ile zarafetin kalite ile buluştuğu koleksiyonlar, Ankara gelinlik dünyasına yeni bir soluk getirdi.

Dantelle, oluşturduğu koleksiyonların kalitesi ile en beğenilen, en çok tercih edilen 2024 kapalı gelinlik modellerini Dantelle Ankara Gelinlik Mağazasında beğeninize sunuyor.

Aradığınız 2024 kapalı gelinlik modelini sayfamızda bulamadınız mı? Aşık olacağınız onlarca kapalı gelinlik modeli için sizi mağazamıza bekliyoruz.

  Randevu için (0312) 466 7914 nolu telefonu arayın
  ya da aşağıdaki formu doldurun, sizi arayalım. Telefon ile onaylanmayan randevular geçersizdir.

  Adınız Soyadınız (gerekli):

  Epostanız (gerekli) :

  Cep Telefonunuz (gerekli) :

  Etiketler: Ankara kapalı Gelinlik Modelleri 2024, 2024 Kapalı Gelinlik Modelleri