Helen Gelinlik Modelleri

Helen tarzı gelinlik nedir?

Tanrıçalardan izler: Yunan tanrıçalarından esinlenen gelinlikler
Tanrıçadan ilham alan bu muhteşem helen gelinlikler ile içinizdeki Afrodit’i uyandırmaya hazır olun.

Yunan mitolojisine göre Afrodit, güzellik ve aşk tanrıçasıydı. Güzel görünümü karşısına çıkan herkesi büyüleyebilirdi. Ve bu, düğün günü tarzınız için oldukça iyi bir ilham kaynağı gibi görünüyor. Bu tanrıçadan ilham alan görünümler kadınsı ve güzeldir. Onlar sofistike ama parmak ısırtıyor. Ama bunun için yalnız bizim sözümüze güvenmeyin – yargıç siz olun. Düğün günü stil ilhamınız için içinizdeki tanrıça hislerini uyandırmaya hazır mısınız?

helen gelinlik modelleri

Romantik kır düğününüz için mükemmel, çiçekli bir Yunan tanrıçasından ilham alan helenistik gelinlik modeli. Bu çiçekli elbise, büyük gününüzde kadınsı, narin ve tamamen karşı konulmaz hissetmenizi sağlayacak. Bu helenistik tarz gelinlik kadınsı, zamansız ve çağdaş. Güzel Yunan tanrıçası etkilerine sahip çarpıcı, modern bir gelinlik. Çağdaş bir düğün tarzına sıcak bakan bir gelin bile büyük gününde bir tanrıça gibi görünmek ister. Bu görünüm, Yunan tanrıçası ilhamının ve sade çağdaş düğün tasarımının mükemmel karışımı.

helen tarzı gelinlik

Bu sonraki tanrıçaya yakışır stil, açık helenistik etkilerine sahiptir ve uygun bir şekilde Helen’i adlandırır (burada kesinlikle Helen of Truva etkilerini kesinlikle seviyoruz!). Kesinlikle muhteşem olan gerçek bir antik tanrıça düğün stili. Kat kat tül Helen tanrıçasından ilham alan elbise cilveli ve eğlenceli. Bu muhteşem kadınsı gelinlik, büyük gününüzde dikkatleri üzerinize çekecek. Romantik bir bahçe düğün günü için feminen nefes kesici.

helen gelinlik modelleri

Helen gelinlik modeli kime yakışır?

Son dönemin trend modellerinden helenistik tarz, yüksek bel açılımlı, dökümlü etekli şifon gelinlikler de sadelikten yana olan kısa boylu gelinler için gelinlik modelleri arasında.

Helen gelinlik modelleri için sizi mağazamıza bekliyoruz.

helen gelinlik modelleri


Özenle seçilmiş tasarımcılar tarafından şekillenen gelinlik markalarının en güzel 2022 helen gelinlik modelleriyle zarafetin kalite ile buluştuğu koleksiyonlar, Ankara gelinlik dünyasına yeni bir soluk getirdi.

Dantelle, oluşturduğu koleksiyonların kalitesi ile en beğenilen, en çok tercih edilen gelinlik markalarını Dantelle Ankara Gelinlik Mağazasında beğeninize sunuyor.

Aradığınız helen gelinlik modelini sayfamızda bulamadınız mı? Aşık olacağınız 2022 helen gelinlik modelleri için sizi mağazamıza bekliyoruz.

  Randevu için (0312) 466 7914 nolu telefonu arayın
  ya da aşağıdaki formu doldurun, sizi arayalım. Telefon ile onaylanmayan randevular geçersizdir.

  Adınız Soyadınız (gerekli):

  Epostanız (gerekli) :

  Cep Telefonunuz (gerekli) :

  Etiketler: Helen gelinlik modelleri 2022