Kabarık Gelinlik Modelleri

Kabarık gelinlik modelleri ile bir masal kitabından fırlamış gibi görüneceksiniz. Düğününüzde zarif bir şekilde uçuşacak bir elbise arıyorsanız, Dantelle’den kabarık bir gelinlik deneyin hayallerinizdeki muhteşem düğün gecesini yaşayın.

Kabarık gelinlik nedir?

Kabarık gelinlik modelleri hacimli eteği ile tanınır. Korse etrafına sıkıca otururlar ve belinizde parlarlar. Daha da iyisi, bu siluet tüm vücut tiplerini düzleştirir. Kabarık gelinlikler, klasik kalp straplez, zarif omuzlar ve ince, dalgalı v yaka dahil olmak üzere yaka çizgisine göre değişebilir. Birçok gelin kabarık bir gelinlik giymeyi düşünmez, ancak bir kez denediklerinde bağımlı olurlar. Bu gelinlikler kalbinizi çalacak ve sırılsıklam aşık olmanızı sağlayacak!

Minimalist seven bir gelinseniz, sade saten kumaştan ve minimal dantel detaylı bir kabarık gelinlik modelini tercih edin. Büyük ve cesur olmayı seven bir gelin adayıysanız, basamaklı fırfırlı eteği ve karmaşık boncuklu korsajı olan bir kabarık gelinliği seçin, böylece koridorda yürürken kimse gözlerini sizden alamaz.

Kimler Kabarık gelinlik modeli giyebilir?

Kabarık gelinlik modelleri, çarpıcı, tam etekli silüetleriyle bilinir. Korseye tam oturur ve tüm vücut tiplerine uygun bir silüet oluşturmak için bele doğru genişler.

Dramatik ve kişiselleştirilmiş bir elbise arayan her gelin, kabarık bir gelinlik giyebilir! Düğününüz ne tarz olursa olsun size uygun kabarık gelinlik modellerimiz var.
Kabarık gelinlik modellerinin büyük, dramatik eteğinin, tüm bu kumaş tarafından yutulma korkusu nedeniyle minyon gelinler için göz korkutucu olabileceğini biliyoruz.

Muhteşem bir gelinlik arayan minyon bir gelin iseniz, bol miktarda kumaş yanılsaması verdiği için hacimli fırfırlı eteklere sahip bir kabarık gelinlikten kaçınmak en iyisi olabilir. Bunun yerine saten etekli kabarık gelinliklerini tercih edin çünkü pürüzsüz yüzeyi vücudunuzun alt yarısına fırfırlı tül gibi çok fazla hacim kazandırmaz.

Kabarık gelinlik modelleri
Kabarık gelinlik modelleri
Kabarık gelinlik modelleri

Özenle seçilmiş tasarımcılar tarafından şekillenen gelinlik markalarının en özgün ve göz alıcı kabarık gelinlik modelleriyle zarafetin kalite ile buluştuğu koleksiyonlar, Ankara gelinlik dünyasına yeni bir soluk getirdi.

Dantelle, oluşturduğu koleksiyonların kalitesi ile en beğenilen, en çok tercih edilen gelinlik markalarını Dantelle Ankara Gelinlik Mağazasında beğeninize sunuyor.

Aradığınız kabarık gelinlik modelini sayfamızda bulamadınız mı? Aşık olacağınız onlarca kabarık gelinlik modeli için sizi mağazamıza bekliyoruz.

  Randevu için (0312) 466 7914 nolu telefonu arayın
  ya da aşağıdaki formu doldurun, sizi arayalım. Telefon ile onaylanmayan randevular geçersizdir.

  Adınız Soyadınız (gerekli):

  Epostanız (gerekli) :

  Cep Telefonunuz (gerekli) :

  Etiketler: Kabarık gelinlik modelleri