Balık Gelinlik Modelleri

Balık Gelinlik Modelleri
balık gelinlik modelleri

Balık Gelinlik Nedir?

Balık gelinlik modelleri (Mermaid gelinlik olarak da bilinir), dizlere kadar bedene sıkıca oturur ve diz üstünden ya da dizden itibaren çarpıcı bir şekilde genişler. Diz üstünden genişlemesi durumunda yarım balık gelinlik modeli şeklinde de adlandırılır. Yarım balık gelinlik modeli, tipik olarak kalçanın ortasından veya uyluktan yukarıya doğru başlar. Balık model gelinlik, bu stiller arasında en çok vücut biçiminizi gösteren modeldir. Göz ardı etmeyin, şaşırtıcı derecede nefes kesici bir silüet olabilir.
balık gelinlik modelleri

Balık Gelinlikler Kime Yakışır?

Dolgun bir büstünüz veya geniş omuzlarınız varsa, o zaman balık etekli bir gelinliğin dramatik eteği üst yarınızı dengeleyerek size muhteşem bir kum saati figürü verebilir. Gelinlerimizin çoğu basit, askısız bir yaka seçse de, balık gelinlik modeli hemen hemen her yaka veya kol uzunluğuyla harika görünüyor.

Kollarınız için endişeleniyorsanız, balık model gelinliğinizi uzun dantel kollu giymeyi tercih edebilirsiniz – Balık gelinlik modelinin vücudu saran yapısı, tenini fazla göstermede de göz alıcı görünebileceğiniz anlamına gelir.

Gerçek bir vurgu sağlamak, belinizi öne çıkarmak için balık gelinlik modelinizi ışıltılı bir kemerle süsleyebilirsiniz.

Balık Gelinlik Modelleri

Balık Gelinlik Modellerini sevmek için birçok neden var:

Doğal Kıvrımları Oynarlar:
Kabarık gelinlik modelleri
nin veya A kesim gelinlik modellerinin aksine, balık model gelinlikler göğsü ve beli sararak kum saati figürü oluşturmaya yardımcı olur. Genel olarak, kalçaların etrafındaki rahat kesim vücudu biçimlendirir ve vücuda oturan yaka ile büstü tamamlar.

Minyon Yapıda Gelinler İçin Harikadır: Dolgun etekler, özellikle minyon yapıda gelinler için bunaltıcı olabilir. Balık gelinlik modelleri, narin gelinler için harikadır çünkü daha uzun korsaj vücudu daha uzun gösterir. Dar, vücuda oturan balık etek seçmeniz görsel etkiyi arttırabilir.

Cazibe Katarlar: Boncuklu bir görünüm seçebilirsiniz, ancak balık model gelinlik kızları için bu bazen gereksizdir çünkü dramatik ve uyumlu siluet kendi başına ilgi ve zarafet ekler. Hem cüretkar hem de daha muhafazakar bir yaka ile eşleştirilebilecek dramatik ve çarpıcı bir görünüm.

Modern? Anladın. Güncel ve şık olmakla ilgileniyorsanız, balık etekli gelinlikler tam size göre olabilir. Bu modern bir düğün modasıdır, ancak antika dantel veya diğer oynamalar ile daha klasik bir görünüm için de oynanabilir.

Unutulmaz Olacaksınız: Tüm gelinler misafirleri üzerinde bir etki yarattıklarını hissetmek ister ve çarpıcı bir gelinlik bunu yapmanın harika bir yoludur. Uyumlu ve cüretkar olan herhangi bir balık gelinlik modeli, bir moda sunumu olacaktır.

Balık Gelinlik Modelleri

Aradığınız balık gelinlik modelini sayfamızda bulamadınız mı? Aşık olacağınız onlarca balık gelinlik modeli için sizi mağazamıza bekliyoruz.

  Randevu için (0312) 466 7914 nolu telefonu arayın
  ya da aşağıdaki formu doldurun, sizi arayalım. Telefon ile onaylanmayan randevular geçersizdir.

  Adınız Soyadınız (gerekli):

  Epostanız (gerekli) :

  Cep Telefonunuz (gerekli) :

  Özenle bir araya getirilmiş tasarımcılar tarafından şekillenen gelinlik markalarının en özgün ve göz alıcı balık gelinlik modelleriyle zarafetin kalite ile buluştuğu koleksiyonlar Dantelle kalitesi ile bir arada.

  Dantelle, oluşturduğu koleksiyonların zarafeti ile en beğenilen, en çok tercih edilen balık gelinlik modellerini Dantelle Ankara Gelinlik Mağazasında beğeninize sunuyor.

  Etiketler: balık gelinlik, balık model gelinlik, balık gelinlik modelleri 2022, gelinlik balık modelleri, yarım balık gelinlik, balık gelinlik fiyatları