Gelinlik Fiyatları

dantelle-gelinlik-ankara

Ankara gelinlik fiyatları geniş bir fiyat aralığında değişmektedir. Bu fiyat farklılıklarının sebebi gelinliğin marka değeri, kumaşı, hazır ya da özel dikim olması gibi faktörlerdir.

Gelinliğin model seçimi de fiyatını etkilemektedir. Örneğin Prenses gelinlik fiyatları, kabarık gelinlik fiyatları elbise tarzı gelinlik fiyatlarına göre kullanılan malzeme ve işçilik sebebiyle daha fazla olabilir. Prenses model gelinlik fiyatı daha fazla kumaş ve dantel kullanılması sebebiyle daha yüksektir.

Balık gelinlik fiyatı modelin hata kabul etmemesi sebebiyle daha özenli işçilik gerektirir. Ayrıca dantel kısımların estetik bir formda birleştirilmesi hem işçiliği hem de fireyi arttırabilmektedir. Bu sebeple, balık model gelinlik fiyatları helen gelinlik fiyatları, vintage gelinlik ve bohem gelinlik fiyatlarına göre daha yüksek olabilmektedir.

2024 Hazır Gelinlik Fiyatları

Sunulan gelinlik fiyatları içerisinde bütçeyi aşmadan şık bir gelinlik elbette bulunabilir. Hazır dikilmiş gelinlik modellerinin yeni sezon ürünlerini inceleyebilirsiniz. Hazır gelinlikler üretim ekibinin tam kapasiteye ulaşabilmesi sebebiyle, verimlilikten ötürü daha rekabetçi olabiliyor. Ayrıca alınan malzeme bir butiğin malzeme aldığı perakendeci yerine yüksek miktarlarda ve doğrudan üreticiden alınabilmesi sebebiyle hacimden kaynaklanan avantaja sahip oluyor. Böylece aynı fiyat aralığında vücuda yapışmayan, terletmeyen ve konfor yaratan bir gelinliğe sahip olabiliyorsunuz. Yine gördüğünüz gelinliği, gördüğünüz kalitede alabiliyorsunuz. Ekonomik sıkıntılar sebebiyle maalesef bazı butikler her sene kapılarını ticarete kapatmaktadır. Özel dikimde yaşanabilecek krizlerde kalitede düşme ya da teslimatta alamama riskleri bulunmaktadır. Oysa hazır gelinlikler anında teslim alınabildiğinden teslimat garantisi olan ürünlerdir.

Dantelle Gelinlik fiyatları yeni sezon ürünlerde 20.000 TL ile 50.000 TL arasında değişmektedir. Helen, bohem, vintage, A kesim gelinlik fiyatları daha alt sınırda seyrederken, Prenses gelinlik fiyatları, Balık Gelinlik Fiyatları, Kabarık gelinlik fiyatları model ve kullanılan malzeme, dantel yoğunluğuna göre görece orta üst fiyat grubundadır.

2024 İndirimli Gelinlik Fiyatları

Önceki sezonlardan devam eden ancak güzelliğini ve şıklığından ödün vermeyen gelinlik modelleri içerisinden de hayalinizi süsleyen gelinliği daha uygun fiyatlarla bulabilirsiniz. Gelinlik sektöründe beğenilen modeller yıllar boyu üretimde tutulmaktadır. Dolayısıyla önceki senelerin ürünleri de revaçtadır. Bazen seri sonu olması sebebiyle pek çok güzel ürün sezon ürünlerine göre daha elverişli fiyatlarla satışa sunulabilmektedir.

Dantelle indirimli gelinlik fiyatları ise 13.000-17.000 TL aralığında değişmektedir. En az sezon ürünleri kadar güzel bu kampanyalı gelinliklere bakmanızı özellikle tavsiye ederiz. Kiralık gelinlik fiyatına reyonlara konulan bu ürünler daha düşük bütçelerle yüksek konfor sağlamaktadır.

Kiralık ve ikinci el ürünler mağazamızda bulunmamaktadır.

2022 indirimli gelinlik fiyatları
Nicole Spose

Özel Dikim Fiyatları

Gelinliğin hazırlanış biçimi fiyatlara etki eden faktörlerin başında geliyor. Özel dikim gelinlik, hazır gelinliğe nazaran daha yüksek fiyatlı olabilmektedir. Hem kişinin bedensel özellikleri hem de kullanılan dantel ve kumaşların kalitesine, işlemelerine ve taş/ışıltı kalitesine bağlı olarak gelinliğin maliyeti değişebiliyor. Ayrıca mağazanın konumu, marka değeri, tasarımcının bilinirliği fiyatı etkileyen faktörler arasında yer almaktadır. Bu sebeple Ankara gelinlik fiyatları arasında görece pahalı olan gelinlikler, kişiye özel dikilen gelinliklerdir.

Daha sonrasında sıkıntı yaşamamak adına, kullanılacak kumaşın kalitesi, numunesi, metrajı, kullanılacak tüllerin markası ve kalitesi, dantelin kalitesi ve metrajı, astarın kalitesi, vücuda yapışmaz olması, kanserojen boya/madde içermemesi gibi bilgilerin sözleşmenizde bulunmasında büyük yarar bulunmaktadır. Anlaşılacak firmanın geçmişi, müşteri memnuniyeti, teslimat ile ilgili problemleri sipariş öncesi dikkatle değerlendirilmelidir.

Ankara Gelinlik Fiyatları

Ekonomik sıkıntılar sebebiyle maalesef bazı butikler her sene kapılarını ticarete kapatmaktadır. Özel dikimde yaşanabilecek krizlerde kalitede düşme ya da teslimatta alamama riskleri bulunmaktadır. Bu sebeple, teslimat garantisi olan köklü, piyasada yer edinmiş firmalara yönelmenizde yarar vardır.

Özel dikim hizmeti mağazamızda verilmemektedir. Ancak hazır gelinlikler vücudunuza göre sipariş edilmektedir. Model üzerinde istenilen bazı değişiklikler sipariş ile birlikte gerçekleştirilmektedir. Yine deneyimli terzilerimiz son ana kadar vücudunuza uyumlandırma ve mümkün olan değişiklikler konusunda destek vermeye devam eder.

İthal Gelinlik Fiyatları

Fiyat olarak yüksek denilebilecek bir diğer gelinlik grubu ise ünlü yabancı tasarımcıların koleksiyonlarında yer alan ithal gelinlik modelleridir. Burada gümrük vergilerinin yüksek olması, lojistik maliyetler, marka bilinirliği ve gelinliğin işçiliğinde kullanılan materyaller gelinlik fiyatlarını etkiliyor.


Görkemli bir düğün organizasyonunda, küçük bir davette, kır düğünlerinde ya da after partide giyebileceğiniz gelinliğinizi Ankara gelinlik mağazamızdan temin edebilirsiniz. Ankara gelinlik mağazası fiyatları, indirimli ürünlerde hemen hemen kiralama fiyatlarıyla aynı fiyat aralığındadır. En özel gününüzden kalan güzel bir anı olarak saklamak isterseniz bu durumu göz önünde bulundurabilirsiniz.

Etiketler: Ankara Gelinlik Fiyatları, İndirimli Gelinlik Fiyatları 2024, Ankara Gelinlik Kampanyaları