Dantelli Gelinlik Modelleri

Dantelli Gelinlik Modelleri

Fransız kadınları zarif duruşları, ince bel kıvrımları ve lüks kıyafetleriyle yıllarca göz doldurdular. Böylesi zarif ve estetik duruşa sahip olmak mümkün. Dantelli gelinlik modelleri işte bu noktada yardımınıza yetişiyor.

Tasarımcılara ilham kaynağı olan kaliteli danteller, kabarık gelinlikler ile buluştuğunda ortaya nefis görüntüler çıkıyor.

Kır düğünleri için kabarık dantelli gelinlik modeller de muhteşem uyumu yakalayabilir.

Yazın dantelli gelinlik giymek istiyorsanız straplez kabarık bir model ve dantelli motifleri ile çocukluk düşlerindeki kadar büyüleyici  güzelliğe sahip olabilirsiniz.

Dantelli Gelinlik Modelleri

Su gibi akan görüntüleriyle her genç kızın hayallerini süsleyen dantelli uzun kollu gelinlikler gözde modeller arasında. Düğün günü prenses havasını yaşamak için dantelli kabarık gelinlik modeli seçebilirsiniz.

Askılardan başlayan dantel, kabarık gelinliklerin havasına hava katıyor.

Dantelli Gelinlik Modelleri

Zarif görüntülerinin yanında kalça kısmındaki fazlalıkları örten kabarık dantelli gelinlik modelleriyle özgüvenli duruş, romantik saç modelleri ve kırmızı ruj ile tamamlanabilir.

Saten eldivenler ise parizyen görüntüye sahip olmanın altın kuralı, dantel motiflerle çok yakışıyor.

Dantelli Gelinlik Modelleri

Danteller askılı gelinlik modelleriyle de hoş bir görüntüye kavuşuyor; hele bir de kabarıklarsa… Sadece dantelli motiflerle bezeli bir gelinliğin yeterince gösterişli olmayacağını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz.

Dantelli Gelinlik Modelleri

Dantele bayılıyor ama olduğunuzdan daha ağırbaşlı görünmek istemiyorsanız sizin için de uygun dantelli kabarık gelinlikleri değerlendirebilirsiniz.

Dantellerin sırtınızda zarif bir dekolte penceresi açtığı modeller tercih edilebilir.

Dantelli Gelinlik Modelleri

Arkada toplanmış bir fiyonk, dantelli gelinlik tasarımınızda bambaşka bir ışıltı katacaktır

Özenle seçilmiş tasarımcılar tarafından şekillenen gelinlik markalarının en özgün ve göz alıcı dantelli gelinlik modelleriyle zarafetin kalite ile buluştuğu koleksiyonlar, Ankara gelinlik dünyasına yeni bir soluk getirdi.

Dantelli Gelinlik Modelleri

Aradığınız dantelli gelinlik modelini sayfamızda bulamadınız mı? Aşık olacağınız onlarca dantelli gelinlik modeli için sizi mağazamıza bekliyoruz.

  Randevu için (0312) 466 7914 nolu telefonu arayın
  ya da aşağıdaki formu doldurun, sizi arayalım. Telefon ile onaylanmayan randevular geçersizdir.

  Adınız Soyadınız (gerekli):

  Epostanız (gerekli) :

  Cep Telefonunuz (gerekli) :

  Dantelle, oluşturduğu koleksiyonların kalitesi ile en beğenilen, en çok tercih edilen gelinlik markalarını mağazasında beğeninize sunuyor.

  Etiketler: dantelli gelinlik modelleri, Fransız dantelli prenses gelinlik modelleri, Dantelli Prenses Gelinlik Modelleri, Kabarık dantelli gelinlik süslemeli