A Kesim Gelinlik Modelleri

A Kesim Gelinlik Modelleri

A Kesim Gelinlik Modelleri

A Kesim Gelinlik Modelleri

A Kesim Gelinlik Modelleri

A Kesim Gelinlik Modelleri

Kendisine sadelik ve gösteriş arasında yer bulan A kesim gelinlik modelleri, geçen yıl öne çıktığı kadar,
bu yılın gelin adaylarına da en beğenilen gelinlik modelleri arasında yer alıyor.
Şekil itibari ile A harfini anımsatan kesimi nedeniyle A tipi olarak adlandırılan gelinlikler, etek kısmına doğru hafif kabarık duran modelleri kapsıyor. Basen kısmındaki fazlalıkları perdelemek isteyenler için en ideal tasarım A kesim gelinlik modelleri olacaktır.

A kesim gelinlik modelleri hangi vücut tiplerine uygundur?

Bedene oturmaması sebebi ile, tüm vücut tipindeki gelinler A kesim gelinlik modellerini rahatlıkla tercih edebilirler. A kesim gelinlik modellerinin aynı zamanda tüm gelinlik kumaş seçenekleri ile uyumlu olması da tercih konusunda A kesim gelinlik modelleri ön plana çıkarıyor.

A kesim gelinlik modelleri tüm vücut tiplerine uyum sağlar. En ideal vücut tipi olan kum saatinden armut vücut formuna, elma vücut tipinden dikdörtgene, ters üçgene kadar bütün vücut tipleri eğer arzu ederse bu kesimi tercih edebilir.

Özellikle minyon ve orta boylu gelinler için idealdir. Basen ve kalça kısmı biraz geniş, bel ise orta kalınlıkta ise A kesim gelinlik modeller en büyük kurtarıcınızdır.

A kesim gelinlik modelleri düğün için rahat mı?

Kullanımı çok rahat olan A kesim gelinlik modelleri, her ortama ve her bedene uyum sağlayabilen özelliği ile en çok tercih edilen gelinlik kesimidir. Ayrıca kısa boyluları daha uzun gösteren gelinlik modellerinden biri olduğunu da vurgulamakta yarar var.

Straplez gelinlik için A kesim gelinlik modeli oldukça şık dururken, kısa ve uzun kollu dantel kesim içinde oldukça şık ve alımlı görünmektedir.

Armut tipi vücut yapısına sahip iseniz en doğru seçim A kesim gelinlik modelleri olacaktır. Bu seçimle fazlalıklar gölgelenirken, ilginin ince olan üst kısma kayması sağlanacaktır.

Tarz olarak sade ve romantik beğeniye sahip olan gelin adayları, dantellerle detaylandırılmış olan bir A kesim gelinlik modeli ile oldukça hoş görünmeyi sağlayacaklardır. Tamamlayıcı olarak A kesim gelinlik modeli üzerine sade ve göz yormayan saç modelleri tercih edilebilir.

A kesim gelinlik modeli için tercih edilecek duvaklar

A kesim gelinlik modelleri duvak konusunda da uyumlu tarzını sürdürüyor. Eğer uzun bir duvak isteniyorsa katedral ya da şapel tipi bir duvak tercih edilebilir.

Önerimiz, klasik bir tercih olan A kesim gelinlik modelleri ile çok iddialı bir duvak kullanmama yönünde olacak. Duvak modeli olarak dirsek hizasında ya da parmak ucunda biten bir tasarımın, A kesim gelinlik modelinin klasik görüntüsüyle daha çok uyum sağlayacaktır. Bunun en güzel örneği olarak A kesim gelinlik modeli giyen Kate Middleton’ın duvak seçimini gösterebiliriz.

Arzu edildiğinde dirsek hizasında bir duvak ile daha rahat hareket etme imkanı yakalanabilir.

A kesim gelinlik modeli ile uyumlu yaka türleri nelerdir?

Yaka seçimi bedenin üst bölümüyle ilgili olduğu için vücut tipine uygun bir yaka modelinin tercih edilmesinde yarar vardır.

A kesim gelinlik modelleri ile genellikle straplez, kayık ve V yaka tipleri kullanılır. Ünlü tasarımcıların en yeni koleksiyonlarını incelediğimizde A kesim gelinlik modelleri ile uyumlu yaka modelleri arasından straplez yakaların ön planda olduğunu görüyoruz.

A kesim gelinlik mdelleri hangi mekanlarda tercih edilebilir?

Kulüp ve davet alanları, otel düğünleri, kır düğünleri, sosyal tesisler, …
A kesim gelinlik modelleri kumaşta, yakada, kuyrukta, duvakta uygun düzenlemeler ile her düğün mekanının atmosferine uyumlu hale getirilebilir.

Kır düğünü mekanında, az kabarık A kesim bir gelinlik modeli kumaşında uçuş uçuş havası verecek ince hareketli kumaşlar, tüller ile tercih edilebilir.

Otelde ya da tarihi bir mekanda kumaşı ağırlaştırıp, taş işlemeler, organzeler, parıltılı detaylar eklenebilir, V yakalı ya da kayık yakalı A kesim gelinlik modelleri düşünülebilir.

Kulüp ve davet alanlarında, modern A kesim gelinlik modelleri tercih edilebilir. Yırtmaçlı, asimetrik kesimli, tek omuzlu A kesim gelinlik modeller bu mekanlar için oldukça uygun olacaktır.

Her tarza, her vücut tipine ve düğün mekanına uyumlu A kesim gelinlik modelleri gelin adayları tarafından en çok tercih edilen gelinlik silüetleri arasında yer almaktadır. Çok uyumlu bir etek tarzı olan A kesim gelinlik modelleri, prenses kesim gelinliklere bir alternatif olan kabarık gelinlikler grubunda yer alıyor.

Dünyanın dört köşesinden özenle seçilmiş tasarımcılar tarafından şekillenen ithal gelinlik markalarının en özgün ve göz alıcı A kesim gelinlik modelleriyle zarafetin kalite ile buluştuğu koleksiyonlar, Ankara gelinlik dünyasına yeni bir soluk getirdi.

Dantelle, oluşturduğu koleksiyonların kalitesi ile en beğenilen, en çok tercih edilen A kesim gelinlik modellerini Dantelle Ankara Gelinlik Mağazasında beğeninize sunuyor.

Aşık olacağınız A Kesim Gelinlik Modelleri için sizi mağazamıza bekliyoruz.

Etiketler: A Kesim Gelinlik Modeli, A Kesim Gelinlik Modelleri

İlgili Sayfalar: a kesim gelinlik, a model gelinlik, a tipi gelinlik, gelinlik modelleri a kesim