Ünlü Gelinlik Markaları Dantelle ‘de

 

Dantelle koleksiyonu, her yıl yerli ve ithal gelinlik markaları ile yeniden oluşturuluyor; her sezon, yepyeni gelinlikler ve tamamlayıcı aksesuarla rakipsiz koleksiyonlar vitrinleri süslüyor.

Yalnız hazır gelinlik markaları ile hizmet veren Dantelle ‘de gelinlik dikimi yapılmıyor. Deneyimli terzilerimiz hazır ürünlerin en kısa sürede, vücudunuz ile kusursuz uyumunu sağlıyor.

Dantelle, genç kızları etkileyen zarif görünümlü koleksiyonlar ile sektöre imzasını atıyor.

Maggie Sottero, Nicole, Pronovias White One ve diğer yerli ve yabancı gelinlik markaları, en güzel modelleri ile Dantelle reyonlarında…

Zengin koleksiyonu ile farklı seçenekler sunan Dantelle, dünyaca ünlü tasarımcıların gelinlik ve aksesuar modellerini aynı çatı altında bulma konforu yaşatıyor sizlere…

İthal gelinlik markaları

Dantelle, dünyanın dört köşesinden özenle seçilmiş dünyaca ünlü gelinlik markaları arasından özenle seçilen özgün modelleri, çeşitliliği, yaratıcılığı ve en beğenilen örnekler ile kısa sürede en çok tercih edilen ithal gelinlik mağazası oldu.

Dünyanın en ünlü tasarımcılarının ithal gelinlik modelleri, koşulsuz müşteri memnuniyeti prensibi ile sunuluyor. Dantelle ’nin modern ve romantik çizgisi ödünsüz ve rakipsiz kalite anlayışıyla devam ediyor. Binlerce unutulmaz gelinliğe imza atan Dantelle hayatınızın bu en önemli günü için, en özel ve en titiz servis anlayışını bir kurum misyonu haline getiriyor.

Yabancı gelinlik markaları

Gelinlik dünyasının dev markası İtalyan Nicole ’den haute-couture’ ün büyük imzası Maggie Sottero’ ya kadar dünya çapında pek çok yerli ve yabancı gelinlik markaları ve tasarımcıları ile koleksiyonlarını oluşturan Dantelle, kuruluşundan bugüne, yabancı gelinlik markalarının seçkin ve özgün modellerini Türk gelin adaylarının beğenisine sunuyor. Tüm bu yabancı markalar ve ünlü stilistlerin koleksiyonları Ankara’da Dantelle mağazasında gelin adaylarıyla buluşuyor.

Dantelle Ankara Gelinlik Mağazası ekibi, kendisini gelinlikler içerisinde düşleyen modern genç kızları etkileyen zarif görünümlü gelinliklere imza atıyor. Aşkın, romantizmin ve estetiğin beraberliğini bambaşka boyutlara taşıyor.

Aşık olacağınız gelinliği seçebilmeniz için sizi mağazamıza bekliyoruz.

Etiketler: Ankara Gelinlik Markaları, Dünyaca Ünlü Gelinlik Markaları, ithal gelinlik markaları, yabancı gelinlik markaları, hazır gelinlik markaları