Ankara Hilton Garden Inn

Hilton oteller zincirinin ekonomik üst kalite segmentinin ödüllü markası Ankara Hilton Garden Inn Düğün salonları,  Dantelle gelinleri için Ankara ‘da göz ardı edilmemesi gereken mekanlar arasında.

Ankara Hilton Garden Inn DüğünEsenboğa Havaalanı’na (ESB) 22 dakika mesafede olan otel, şehir merkezine ise 9 dakika mesafede bulunuyor. Kongre, toplantı ve düğün gibi organizasyonlar için geniş olanaklara sahip olan otelde, gün ışığı alan, isteğe göre bölünebilen, en yeni teknik ekipmanlarla donatılmış 65 m2 ile 185 m2 arasında değişen 5 toplantı salonu hizmet veriyor. İhtiyaca göre düğün etkinliklerin yönlendirilebileceği, otelin yanında bulunan toplantı salonları, farklı organizasyonlara ev sahipliği yapıyor. Toplantı odalarının gerçek kapasitesi yerleşim durumuna göre değişiyor.

Ankara’nın en şık, en ihtişamlı, en ferah ve en geniş salonu ile özel günlere, masalsı düğünlere  talip olan Hilton Garden Inn Ankara, 5 milyon swarovski taşın bir araya gelerek oluşturduğu muazzam güzellikteki avizeleriyle 1050 metrekarelik Yelken Balo Salonuna şıklık katıyor. Aynı şekilde 500 metrekarelik fuaye alanında 2 milyon swarovski taşın kullanıldığı 4 büyük avizeyle de düğülerin ihtişamını artırıyor.

Ankara Hilton Garden Inn Düğün176 odası bulunan Hilton Garden Inn Ankara, Garden Inn markasının Ankara’daki ilk oteli.
Otelde; dördü suit 176 oda, 24 saat açık Business Center, Pavilion Pantry, Misafir Çamaşırhanesi, tamamında ücretsiz kablosuz internet erişiminin yanı sıra konforlu bir konaklama arayan ziyaretçiler için Herman Miller tasarımı Mirra® koltuklar da yer alıyor.

The Garden Grille and Bar® siparişe göre hazırlanan kahvaltı, akşam yemeği, kokteyller ve akşam oda servisi, 24 saat açık olan The Pavilion Pantry® ise tuzlu atıştırmalıklar, tatlılar, soğuk içecekler ve dondurulmuş ürünlerden oluşan bir seçeneklerle hizmet veriyor. Tesis, aynı zamanda kendi duşları içinde bulunan 4 terapi odası, buhar odası, hamam gibi geniş seçenekleri içeren SPA’yı bünyesinde barındırıyor.

Telefon : 0312 963 3557

Yetkili Kişi : Levent Özaygen, Şenay Duman, Övgü Üner, Özge Şafak

Adres: Anadolu Blv. No:26

Etiketler: Ankara Hilton Garden Inn Düğün, Ankara Hilton Garden Inn Balo, Ankara Hilton Düğün