Gelinlik Modelleri – Dantel Gelinlik Modelleri – Tasarım Gelinlik Modelleri – Ankara Gelinlik Modelleri
 

Gelinlik Modelleri

Dantelle gelinlik modelleri, her yıl tek bir markaya bağımlı olmaksızın yenileniyor; her sezon, 100 ün üzerinde yepyeni ithal gelinlik modeli, tamamlayıcı aksesuar ve abiyelerle rakipsiz koleksiyonlar bulunduruyor. Dünyanın dört köşesinden özenle seçilmiş dünyaca isim yapmış markalarla Dantelle, özgün gelinlik modellerinin kalitesi, yaratıcılığı ve çeşitliliği ile kısa sürede en beğenilen marka haline geldi.

Dantelle, genç kızları etkileyen zarif görünümlü ithal gelinlik modelleri ile sektöre imzasını atıyor.

Justin Alexander, Nicole, Novia Dart, Fara Sposa, Maggie Sottero ve diğer dünyaca ünlü gelinlik modelleri Dantelle reyonlarında…


Tasarım gelinlik modelleri

Gelinlik dünyasının dev markası İtalyan Nicole ’den haute-couture’ ün büyük imzası Maggie Sottero’ ya kadar. zengin koleksiyonu ile farklı seçenekler sunan Dantelle, dünyaca ünlü tasarım gelinlik modelleri ve aksesuarlarını aynı çatı altında bulma konforu yaşatıyor sizlere…

En gözde tasarım gelinlik modelleri, koşulsuz müşteri memnuniyeti prensibi ile sunuluyor. Dantelle ’nin modern ve romantik çizgisi ödünsüz ve rakipsiz kalite anlayışıyla devam ediyor.

Binlerce unutulmaz gelinliğe imza atan Dantelle hayatınızın bu en önemli günü için, en özel ve en titiz servis anlayışını bir kurum misyonu haline getiriyor.

Dantel gelinlik modelleri

İspanya’nın dünya çapında beğeni toplayan markaları Fara Sposa ve Novia Dart dantel gelinlik modelleri ile koleksiyonlarını zenginleştiren Dantelle, kuruluşundan bugüne, yabancı markaların dantel gelinlik modellerini Türk gelin adaylarının beğenisine sunuyor. Tüm bu yabancı markalar ve ünlü stilistlerin en seçkin ve özgün koleksiyonları Ankara’da Dantelle mağazasında gelin adaylarıyla buluşuyor.

Dantelle Ankara Gelinlik Mağazası, kendisini gelinlikler içerisinde düşleyen modern genç kızları etkileyen zarif görünümlü gelinliklere imza atıyor. Aşkın, romantizm ve estetik ile harmanladığı modeller gelinleri bambaşka dünyalara taşıyor.

Aşık olacağınız gelinliği seçebilmeniz için sizi mağazamıza bekliyoruz.

Etiketler: Gelinlik Modelleri, Dantel Gelinlik Modelleri, Ankara Gelinlik Modelleri