Gelinlik Modelleri Kısa Etek

Cesur gelinlerin tercihi, mini gelinlikler
Hemen her gelinlik, sizi daha özel gösterebilmek düşüncesi ile uzun etekli olarak tasarlanmaktadır. Özellikle arkanızda yerleri süpüren uzun bir kuyruğa sahip ise.

Günümüz modası, kadın elbiselerini giderek daha kısa tasarlamasına karşın, gelinlik modellerinde uzun formu korumaya devam etmesi oldukça ilginç.

Kısa Gelinlik Modelleri
Kısa Gelinlik Modelleri
Kısa Gelinlik Modelleri
Kısa Gelinlik Modelleri

Eğer uzun değil ise rahattır !
Günümüz modern kadınının günlük hayatında uzun etek giymeyip, gelinlik seçiminde kadınsı çizgileri uzun etekle vurguluyor olması biraz çelişkili görünebilir. Yoksa, gelinliklerin yumuşak, ipeksi kumaşlarla yapılıyor olması sebebiyle ekstra metre malzeme kullanarak kendini ipeksi dokularla göstermek mi ister?

Kesin olan bir şey var ki, Gelinliğin üst kısmı ile deneysel tasarımlar yapan stilistler, uzun, hacimli etek kısmında yeterince cesur , iddialı çizgilere imza atmıyorlar.

Belkide mini gelinlik fikrini tümüyle göz ardı etmemeliyiz.

Zarif, düzgün bacaklı bir gurup gelin adayı, günümüzde bacaklarını kısmen sergileyen önü görece daha kısa gelinlik modellerine yönelmekte.

Mini gelinlikler daha çok gayrı resmi düğün törenlerinde tercih ediliyor. Özellikle de ikinci, üçüncü evliliklerde biraz vites düşürme düşüncesi ile rağbet görüyor.

Eğer plaj düğünü planlıyorsanız, ıslak kumun uzun eteği hızla tahrip etmesi sebebiyle, mini gelinlik mükemmel bir seçenektir.

Işıltılı eteği ile mini gelinlik giymek, gelini daima daha genç ve dinamik gösterir. Bu durum, minimalist şık bayanlar için tercih sebebi olacaktır.
Eteklere katlarla biraz hareket ekleme, daha cesur gelinlerin denemek için istekli olabileceğini eksantrik bir baby-doll tarzı yaratır.

Uzun , hacimli bir kuyruğa sahip bir mini gelinlik, pek çok modern gelin için davetkar ve çekici bir başka riskli birleşimidir.

Etiketler: gelinlik modelleri kısa etekli, kısa etekli gelinlikler, mini gelinlik modelleri, mini gelinlik, mini etekli gelinlikler