Maggie Sottero

Gelinlik cennetinde gözleri kamaştırma konusunu son gelinlik trendleri ile Maggie Sottero gelinlik tasarımlarına bırakın. Maggie Sottero yeni koleksiyonu muhteşem detayları, çarpıcı çizgileri ve sofistike etekleri ile izleyenleri suskun ve nefessiz bırakıyor.

Eğer en son gelinlik trendlerini aramaktan yorulduysanız ayrılabilen etekler ve gelinliğe eklenen üst eteklerin podyumları sarstığını fark etmişsinizdir.

Doğal olarak, Maggie Sottero gelinlik koleksiyonunda bu sezon podyumlarda esen trendleri gönülden kucakladı. Romantizm, lüks, ve cazibeyi özetleyen görkemli bir koleksiyon oluşturdu. Maggie Sottero harikalar dünyasından en güzel örnekleri Dantelle reyonlarında bulabilirsiniz.

Maggie Sottero Keisha

Keisha

Maggie Sottero Nara

Nara

Rebecca Ingram Darlene

Darlene

Maggie Sottero Aretha

Aretha

Maggie Sottero Betsy

Betsy

Maggie Sottero Kent

Kent

Maggie Sottero Harmony

Harmony

Maggie Sottero Sonja

Sonja

Maggie Sottero Tawny

Tawny

Maggie Sottero Penny

Penny

Maggie Sottero Oksana

Oksana

Maggie Sottero Serencia

Serencia

Maggie Sottero Emma

Emma

Maggie Sottero Mariah

Mariah


Maggie Sottero Chesney

Chesney

Romantik gelin teması üzerine tasarlanan Maggie Sottero, modern, çekici detayları ile, geleneksel gelini zamanın ötesine, büyüleyici modern geline doğru taşıyor.

Sadece bir kıyafetin çok çok ötesinde, bir gelinlik kişiliğin ve tarzın en güzel bir yansımasıdır. Her gelin için, keşfedilmeyi bekleyen mükemmel bir gelinlik vardır. Maggie Sottero, her gelinin böyle bir kıyafeti hak ettiği anlayışı ile tasarımlarını biçimlendirir.