Uzun kollu Gelinlik Modelleri

Uzun Kollu Gelinlik Modelleri

Uzun Kollu Gelinlik Modelleri

Uzun Kollu Gelinlik Modelleri

Uzun Kollu Gelinlik Modelleri

Uzun kollu gelinlik modelleri, zarif ve klas bir tarz yakalamak isteyen gelin adayları için uygun bir seçenektir. Uzun kollu gelinlik modelleri, çok sayıda davetlinin katıldığı, resmi havada bir törenle birleşen bir düğün için idealdir. Geleneksel salon düğünleri bu tarz bir gelinlik ile ideal olur.

Gelinliğin uzunluğunu maskelemek için gelinliğin orta bölümünde farklı renk geçişleri ile süslemek bir çözümdür. Bu aynı zamanda zarif tasarıma farklı bir boyut eklemek ve gelinliği daha sofistike bir görünüme kavuşturacaktır.

Uzun kollu gelinlik modelleri, soğuk kış aylarında düzenlenecek olacak düğün törenleri içinde mükemmeldir. Gün boyunca gelini rahat tutacak gerekli sıcaklığı sağlar.

Uzun kollu gelinlik modelleri, büyük beden gelinliklerle de istenilen şık görünümü sağlar.

Uzun kollu gelinlik modellerinde dikkat edilmesi gereken en önemli konu; gelinlik kollarının bedene tam oturması, kolları tamamen sarmasıdır. Kola tamamen yapışan, kolu saran modeller tercih edilmeli. Bol ve sarkan modeller karmaşık ve hoş olmayan bir görüntüye sebep olabilir. Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu da kol boyunun bitiş yerleridir. Özellikle yarım kol ve yarım koldan biraz daha kısa olan kol boyları kollarınızı olduğundan daha kalın gösterebilir. Bu durumu göz önünde bulundurarak kol boyunuza karar vermenizde fayda var.

Takı tercihinizi de uzun kollu gelinlik modelinize göre yapmalısınız. Uzun kollu gelinlik ile bileklik yerine dikkat çekici yüzükler kullanabilirsiniz. Yakası tamamen kapalı bir modelde ise kolye yerine büyük, sarkan küpeler ile şık bir gelin olabilirsiniz.

Uzun kollu gelinlik modelini tercih ediyorsanız saç modelinize karar verirken bu duruma uygun seçenekleri düşünmelisiniz. Vücudunuzun üst kısmı kapalı olacağı için toplu saç modelleri gelinliğinizi öne çıkarmak açısından denenebilir. Saçlarınızın gelinliğinizin üzerine düşmesi karmaşık bir görüntüye sebep olabilir. Bunun yerine toplu birbirinin önüne geçmeyen, birbirini tamamlayan unsurları bir araya getirmelisiniz. Aynı şekilde duvak tercihinizde daha sade olmalı. Çok kabarık olmayan duvaklar ile uzun kollu gelinliğinizi boğmadan zarif bir görüntü çizebilirsiniz.

Dünyanın dört köşesinden özenle seçilmiş tasarımcılar tarafından şekillenen ithal gelinlik markalarının en özgün ve göz alıcı uzun kollu gelinlik modelleriyle zarafetin kalite ile buluştuğu koleksiyonlar, Ankara gelinlik dünyasına yeni bir soluk getirdi.

Dantelle, oluşturduğu koleksiyonların kalitesi ile en beğenilen, en çok tercih edilen uzun kollu gelinlik modellerini Dantelle Ankara Gelinlik Mağazasında beğeninize sunuyor.

Aşık olacağınız uzun kollu gelinlik modelleri için sizi mağazamıza bekliyoruz.

Etiketler: Uzun kollu gelinlik modelleri, uzun kollu gelinlik, uzun kollu gelinlikler, uzun kol gelinlik, gelinlik uzun kollu, gelinlik uzun kol