Straplez Gelinlik

straplez gelinlik
Maggie Sottero Tawny

straplez gelinlik

straplez gelinlik

Straplez Gelinlik

Dünyanın dört köşesinden özenle seçilmiş tasarımcılar tarafından şekillenen ithal gelinlik markalarının en güzel straplez gelinlik modelleriyle zarafetin kalite ile buluştuğu koleksiyonlar, Ankara gelinlik dünyasına yeni bir soluk getirdi.

Dantelle, oluşturduğu koleksiyonların kalitesi ile en beğenilen, en çok tercih edilen ithal gelinlik markalarını Dantelle Ankara Gelinlik Mağazasında beğeninize sunuyor.

Straplez gelinlik, gelin adayları arasında en popüler gelinlik tipidir. Straplez gelinlik, genel anlamda, omuzlara gelinliğin tutunmasını sağlayan askıları olmadan tasarlanmış gelinliklerdir. Günümüzde düğün merasimlerinde en çok tercih edilen kesimdir. Bu tercih straplez gelinliklerin kolay giyilmesinden ve rahatlığından kaynaklanmaktadır. Straples gelinlik geline cazibe ve çekicilik katar.

Straples gelinlik çoğunlukla açık hava düğün törenleri ve geleneksel düğün törenlerinde kullanılmaktadır. Ayrıca, çift ​​aileleri ve bazı yakın arkadaşlarının bir arada olduğu, samimi törenler için de güzel bir seçimdir.

Aşık olacağınız straplez gelinlik modelleri için sizi mağazamıza bekliyoruz.

Etiketler: straplez gelinlik