Pronovias White One

Danit

Pronovias

Fabiela

Pronovias

Faleia

Pronovias

Fara

Pronovias

Feli

Pronovias

Figura

Pronovias

Fisena

Pronovias

Jabel

Pronovias

Jadira

Pronovias

Jafit

Pronovias

Jalaila

Pronovias

Jasmine

Pronovias

Jasy

Pronovias

Jenny

Pronovias

Jill

Pronovias

Jiselle

Pronovias

Julia

Pronovias

Nieves

Pronovias

Sharon

Pronovias

Siena

Pronovias

Toscana

Pronovias

Ying

Pronovias

Yumei

 

Ünlü İspanyol Moda Grubu Pronovias, White One serisi ile gelin adaylarına Avrupa Couture geleneğinden ilham alan İspanyol esintilerini taşıyor. Koleksiyon, Pronovias Moda grubunun üstün kalitesi ve şık stilini, 4.500-7.000 lira fiyat aralığı ile gelinlerin beğenisine sunuyor.

Pronovias White One, vücuda tam oturan sıra dışı kesimi, seçkin kumaş dokusu, göz alıcı detayları ile modern ve geleneksel Pronovias stilini her bir detayda gözler önüne seriyor.

Zamanının ötesinde, bir aile yadigarı olarak özenle saklayacağınız, aynı zamanda bütçenize uygun bir gelinlik klasiği arayan gelinler için bir baş yapıt Pronovias White One koleksiyonu sizi Dantelle mağazasında bekliyor.

** Pronovias Moda Grubu ** Pronovias, 1964 yılında ilk hazır gelinlik koleksiyonunu oluşturdu. Hazır gelinlik, Pronovias firmasını 21. yüzyıla taşıyan önemli bir dönüm noktasıdır. 1968 yılında, İspanya’ da ilk Pronovias mağazası açıldı. Tek noktada hem Pronovias gelinlikler, hem de aksesuarları yer almaktaydı. Takip eden 10 yılda, Pronovias mağaza sayısını İspanya’da 80 e çıkardı. Pronovias markası Avrupa’ya da uluslar arası adım olarak yaygınlaşmaya başladı. 90’lı yıllarda, Amerika ve Asya pazarına girdi. Günümüzde Pronovias gelinlik modelleri 75 ülkede 3800 ün üzerindeki satış mağazasında gelin adayları ile buluşuyor. Pronovias gelinlik konusundaki derin deneyimi ile, dantel, ipek ve brode kombinasyonlarını yaratıyor. Doğrudan Pronovias adı ile birlikte lanse edilmese de, Pronovias grubu tarafından yönetilen San Partick, La Sposa ve White One gibi alt markalar da grubun portföyü arasında. Pronovias Ankara ‘da Pronovias gelinlik markası ve diğer ürün markaları San Patrick, La Sposa ve White One serilerinden oluşan tüm portföyünü gelin adaylarının beğenisine sunuyor. Kendi adı ile açmış olduğu Pronovias mağazasında, Pronovias ürün gamını sergiliyor. San Patrick, Pronovias ‘ın ilk hazır gelinlik serisidir. Özenli dikimi, zarif kumaş seçimi ve danteli, San Patrick serisini ön plana çıkarıyor. La Sposa serisi San Patrick serisine göre biraz daha geleneksel çizgiler taşıyor. Pronovias ve San Patrick ile karşılaştırıldığında, La Sposa serisinin daha ışıltılı ve şatafatlı olduğu söylenebilir. St. Patrick ve La Sposa serisi Vakko Wedding Ankara mağazalarında görülebilir.

Linkler: Pronovias 2017 White One, Pronovias 2016 White One Gelinlik Modelleri, White One resmi sayfası, Pronovias Gelinlik Modelleri

Etiketler: Pronovias white one serisi, Pronovias gelinlik fiyatları White One Serisi, Pronovias Gelinlik Modelleri White One Serisi