Gelinlik Modelleri

Gelinlik modelleri, Dantelle reyonlarında her yıl tek bir markaya bağımlı olmaksızın yenileniyor; her sezon, 100 ün üzerinde yepyeni yerli ve ithal gelinlik modeli, tamamlayıcı aksesuar ve abiyelerle rakipsiz koleksiyonlar bulunduruyor.

Dünyanın dört köşesinden özenle seçilmiş dünyaca isim yapmış markalarla Dantelle, özgün modellerinin kalitesi, yaratıcılığı ve çeşitliliği ile kısa sürede en beğenilen marka haline geldi.

Dantelle, genç kızları etkileyen zarif görünümlü hazır gelinlik markaları ile sektöre imzasını atıyor.

Maggie Sottero, Nicole, Pronovias White One ve diğer dünyaca ünlü gelinlik markaları Dantelle reyonlarında…

Gelinlik dünyasının dev markası İtalyan Nicole ’den haute-couture’ ün büyük imzası Maggie Sottero’ ya, Pronovias White One serisine kadar. zengin koleksiyonu ile farklı seçenekler sunan Dantelle, dünyaca ünlü markaların tasarım gelinlik modelleri ve aksesuarlarını aynı çatı altında bulma konforu yaşatıyor sizlere…

En gözde tasarım gelinlik modelleri, koşulsuz müşteri memnuniyeti prensibi ile sunuluyor. Dantelle ’nin modern ve romantik çizgisi ödünsüz ve rakipsiz kalite anlayışıyla devam ediyor.

Binlerce unutulmaz gelinliğe imza atan Dantelle hayatınızın bu en önemli günü için, en özel ve en titiz servis anlayışını bir kurum misyonu haline getiriyor.

Dantel gelinlik modelleri

İspanya’nın dünya çapında beğeni toplayan, Pronovias grubu altında üretim yapan White One dantel gelinlik modelleri ile koleksiyonlarını zenginleştiren Dantelle, kuruluşundan bugüne, yabancı markaların dantel gelinlik modellerini Türk gelin adaylarının beğenisine sunuyor. Tüm bu yabancı markalar ve ünlü stilistlerin en seçkin ve özgün koleksiyonları Ankara’da Dantelle mağazasında gelin adaylarıyla buluşuyor.

Dantelle Ankara Gelinlik Mağazası, kendisini gelinlikler içerisinde düşleyen modern genç kızları etkileyen zarif görünümlü gelinlik modellerine imza atıyor. Aşkın, romantizm ve estetik ile harmanladığı modeller gelinleri bambaşka dünyalara taşıyor.

Aşık olacağınız gelinliği seçebilmeniz için sizi mağazamıza bekliyoruz.

Etiketler: Gelinlik Modelleri, Ankara Gelinlik Modelleri, ithal gelinlik modelleri, gelinlik modelleri ankara, 2019 gelinlik modelleri ankara, gelinlik modelleri 2019 ankara