Gelinlik modelleri Balo

gelinlik modelleri balo

gelinlik modelleri balo

gelinlik modelleri balo

Gelinlik modelleri Balo

Balo tipi gelinlik, evlilik törenlerinde giyilebilecek en klasik gelinlik tarzları arasında yer alır. Balo tipi gelinlik, ince ve egzotik kesilmiş, geleneksel lüks kumaştan yapılmış zemine ulaşan tam etekli bir biçime sahiptir. Çoğu sürümlerinde dekolte yaka hattı ile omuz kesilir. Balo tarzı gelinlik, genellikle bir bolero, vintage tarzı şık bir takı ve uzun eldivenler ile tamamlanır.

Klasik bir balo tipi gelinlik, inci, pul, nakış, ve dantel süslemelerle bezenir. En yaygın kullanılan kumaşlar arasında dantel,saten, ipek ve tafta sayılabilir.

Balo tipi gelinlik ile düğün gününde kendinizi bir masal prensesi gibi hissedeceksiniz. Dantel, inci ve boncuk işlemelerle süslenmiş üst kısmı vücuda oturan, uçuşan tüller ile bezenmiş tam boy bir etek bir balo gelinliğin tipik göstergesidir.

Zarafeti, şıklığı ve ihtişamı ile tam bir gelin; masallarda hayat bulan prensesleri çağrıştıran, kendinizi özel ve güzel hissettiğiniz belki de başka bir gün olmayacak. Bu yıl geçen yıllardan farklı olarak bolca karşımıza çıkan göğüs dekolteleri sezona damgasını vuracağa benziyor. Yeni sezon trendlerinde yer alan balo tipi gelinlik modellerinde her zaman olduğu gibi ekstra kabarık tarlatanlar, eski dönemleri andıran kabarık kollar da bulunuyor. Seçiminiz bu yöndeyse, balo tipi gelinliklerde büstiyer kısmının kendinden korsajlı olması, belinizi incecik gösterecektir.

2019 balo tipi gelinlik modelleri yerlere kadar uzanan upuzun bir duvakla ya da eski dönemlerden günümüze kadar gelen voletlerle tamamlanıyor.

Işıl ışıl parlayacağınız geceye, prenses taçlar ve aksesuarlar ile damganızı vurabilirsiniz. Modern bir prenses olmak isteyen gelinler için 2019 balo tipi gelinlik modelleri straplez, ip ya da geniş askılı, hatta uzun kollu olarak da tasarlanmış.

Tüm vücut tiplerinde güzel bir görünüm sağlayan tam eteği ile prenses ya da balo elbisesi gelinlik sizi yanıltmayacaktır. Hayallerinizi süsleyen balo tipi gelinlik modelini sayfalarımızda hemen bulabilirsiniz.

Etiketler : Gelinlik modelleri balo Balo tipi gelinlik, balo tipi gelinlik modelleri, balo gelinlik modelleri