Ankara Düğün Fotoğraf Mekanları

Eymir Gölü

Ankara’da düğün fotoğrafı mekanı arayan çiftler için Eymir Gölü gerçekten insanın kendini Ankara’da hissetmediği nadir yerlerden bir tanesi. Ziyaret trafiğinin yoğun olmadığı saatler seçilerek Eymir gölü doğasından kesinlikle faydalanmalısınız.
Eymir Gölü Düğün Fotoğraf - 01

Tuz Gölü

Ankara’nın güneydoğusundaki Şereflikoçhisar’a yaklaşırken, batıya doğru parlayan ışık Tuz Gölü’nün habercisidir. Tuz kristallerinin ışıltısı ve beyazlığı adeta kar ve buz görüntüsünde. Gelinlik ve damatlık kıyafetleri ile güzel bir bütünlük sağlıyor. Ayrıca beyaz kristallerin yansıması, doğal ışıktan yararlanmayı en üst seviyeye çıkarıyor. Mesafe konusunda bir engeliniz yok ise, Ankara Tuz gölü, düğün fotoğrafı için ideal ortamlardan birini sunuyor.
Tuz Gölü Düğün Fotoğraf - 04

Başkent Binicilik Kulübü

Ankara’da düğün fotoğrafı çekimi yapılabilecek diğer bir mekanda Atlı Spor kulüpleri. Binicilik İhtisas ya da Atlı Spor Kulübü seçenekleri değerlendirilebilir.
Atlı Spor Düğün Fotoğraf - 02

ODTÜ

Eğer gerekli izni sağlayabilirseniz ODTÜ Yerleşkesi Düğün fotoğrafı mekanı olarak güzel bir seçenektir. Şehir ortasında bir vaha görüntüsü sağlayan ODTÜ, ayrıca spor tesisleri ile de ilginç karelere konu olabiliyor.
ODTU Düğün Fotoğraf - 01

Parklar

Düğün fotoğrafları için Ankara kentinde tercih edilen düğün fotoğrafı mekanları arasında parkları da saymadan geçmemek gerekiyor. Seğmenler Parkı, Botanik parkı, Dikmen Vadi parkı ve Göksu parkı tercih edilen düğün fotoğrafı mekanları arasında yer alıyor. Yemyeşil alanları, içindeki havuzlar ve minik iskeleleri ile birlikte bahar ve yaz aylarında unutulmaz kareler yakalayabileceğiniz bu parklar, şehirden uzaklaşmadan doğayı bulmak isteyen çiftlerin tercihi oluyor.
Parklar

Ankara’da Düğün Fotoğrafı İçin İdeal Mekanlar arasında sayılabilecek diğer seçenekler :

Rahmi Koç Müzesi, Anadolu Medeniyetleri Müzesi bahçesi, Anıtkabir, Tren istasyonu ve Hamamönü şeklinde sıralanabilir. Önceden keşif yaparak uygun saatlerin seçimi konusunda hazırlık yapılmasını tavsiye ediyoruz.

Etiketler: Ankara Düğün fotoğraf mekanları, Ankara’da düğün fotoğrafı çekilebilecek mekanlar, Ankara’da Düğün Fotoğrafı İçin İdeal Mekanlar, Ankara Düğün Fotoğraf Çekimi İçin Mekân Önerileri