A Kesim Gelinlik Modelleri

A Kesim Gelinlik Modelleri

A Kesim Gelinlik Modelleri

A Kesim Gelinlik Modelleri

A Kesim Gelinlik Modelleri

Kendisine sadelik ve gösteriş arasında yer bulan A kesim gelinlik modelleri, geçen yıl öne çıktığı kadar,
2019 gelin adaylarına da en beğenilen gelinlik modelleri arasında yer alıyor.
Şekil itibari ile A harfini anımsatan kesimi nedeniyle A tipi olarak adlandırılan gelinlikler, etek kısmına doğru hafif kabarık duran modelleri kapsıyor. Basen kısmındaki fazlalıkları perdelemek isteyenler için en ideal tasarım A kesim gelinlik modelleri olacaktır.
Bedene oturmaması sebebi ile, tüm vücut tipindeki gelinler A kesim gelinlik modellerini rahatlıkla tercih edebilirler. A kesim gelinlik modellerinin aynı zamanda tüm gelinlik kumaş seçenekleri ile uyumlu olması da tercih konusunda A kesim gelinlikleri ön plana çıkarıyor.

Straplez gelinlik için A kesim model oldukça şık dururken, kısa ve uzun kollu dantel kesim içinde oldukça şık ve alımlı görünmektedir.

Armut tipi vücut yapısına sahip iseniz en doğru seçim A kesim gelinlikler olacaktır. Bu seçimle fazlalıklar gölgelenirken, ilginin ince olan üst kısma kayması sağlanacaktır.

Tarz olarak sade ve romantik beğeniye sahip olan gelin adayları, dantellerle detaylandırılmış olan bir A kesim gelinlik ile oldukça hoş görünmeyi sağlayacaklardır. Tamamlayıcı olarak A kesim gelinlik üstlerine sade ve göz yormayan saç modelleri tercih edilebilir.

Dünyanın dört köşesinden özenle seçilmiş tasarımcılar tarafından şekillenen ithal gelinlik markalarının en özgün ve göz alıcı balık gelinlik modelleriyle zarafetin kalite ile buluştuğu koleksiyonlar, Ankara gelinlik dünyasına yeni bir soluk getirdi.

Dantelle, oluşturduğu koleksiyonların kalitesi ile en beğenilen, en çok tercih edilen ithal gelinlik markalarını Dantelle Ankara Gelinlik Mağazasında beğeninize sunuyor.

Aşık olacağınız A Kesim Gelinlik Modelleri için sizi mağazamıza bekliyoruz.

Etiketler: A Kesim Gelinlik Modeli, A Kesim Gelinlik Modelleri